Knygų įsigijimas

Norint įsigyti D.Valšio knygų (jų kainos nurodytos be pašto išlaidų), reikia iš anksto užsakyti jas elektoniniu adresu: sepetko @gmail.com

Užsakytą knygą galėsite atsiimti pašte pagal jūsų gyvenamąją vietą.

Sąmonė padės prisikelti 2

Minkštas viršelis. 128 psl. Kaina 1,4 Euro

     Tūkstantmečių fenomenas akademikas Grigorijus Grabovojus (jo pavardė yra kilusi iš slavų žodžio grab - tai ,,skroblas" - jėgos ir ilgaamžiškumo simbolis), sukūręs unikalius metodus, užkerta kelią katastrofoms ir avarijoms, diagnozuoja lėktuvus bei atominius reaktorius, teleportuoja žmones ir daiktus, mato per amžius, atstumus bei užtvaras, keičia praeitį, konstruoja dabartį ir ateitį. O svarbiausia - be vaistų ir skalpelio gelbsti žmones nuo visų ligų - ir ypač paskutinės vėžio bei AIDS stadijos ir prikelia žmones iš mirusiųjų.
     Bulgarų aiškiaregė Vanga iškelia jį šalia Jėzaus Kristaus, nes aukščiausias jo dieviškasis pašaukimas - išgelbėti žmoniją nuo termobranduolinio pasaulinio karo ir suteikti žmogui sveiką laimingą gyvenimą fiziniame kūne.
     Knygoje pateikiami nauji neįprasti akademiko aiškiaregio Grigorijaus Grabovojaus autobiografijos faktai - jo supersąmonės (dar prieš jam gimstant), taip pat pagrindiniai iracionalaus akademiko Grigorijaus mokslo teiginiai šiuolaikinių pažangių mokslininkų revoliucinių pasiekimų šviesoje.
     Knygoje aprašomi galingi iracionalūs prietaisai bei technologijos, kurie padeda paprastam žmogui užkirsti kelią katastrofoms gamtoje ir žmogaus organizme arba jas sušvelninti. Skaitytojui rekomenduojami įvykių valdymo metodai, paremti duomenimis iš Biblijos pranašo Izaijo ritinio, bei akademiko Grigorijaus Grabovojaus pratimai kiekvienai dienai. Pastarieji, nepaisant jų fantastiškumo, yra dokumentiškai patvirtinti.
     Grigorijaus neįtikėtino dydžio asmenybė daro vis grandioziškesnę įtaką mūsų pasauliui, gelbėdama jį nuo globalios katastrofos. Jau vien šio fenomeno pripažinimo faktas teigiamai veikia mūsų gyvenimą.
     Autorius pirmąkart taip išsamiai aprašė daugiamatį pasalį, atsiveriantį prieš pakylėtos sąmonės žmogų. Sakitytojas supažindinamas su G.Grabovojaus Mokymu apie Dievą bei su iracionaliąja psichologija.
     Pirmąkart knygoje atskleidžiamos senovinės žinios apie Dieviškąjį pasaulio valdymą ir bandoma nustatyti Grigorijaus Mokymo vietą šiame kontekste. Joje pateikiami įvykių valdymo metodai sąmonės struktūrizacijos pagalba. Aprašomos treniruotės, padedančios įsisavinti tuos metodus. Rekomenduojamas verslo optimizavimo iracionalusis būdas, paremtas sąmonės struktūrizacijos matodais. Knygoje dėstomas G.Grabovojaus Mokymas apie Prikėlimą iš mirusiųjų, pateikiami jo principai ir pavyzdžiai bei pats prikėlimo metodas nutolusių sąmonės zonų pagrindu.

Į viršų